בניית שני בתים באורלנדו

3538 Ridge View Ln., Lake Wales FL,
United States

רכשנו שני מגרשים במיקום מעולה במטרופולין אורלנדו, פלורידה, עליהם נבנה שני בתים פרטיים שיימכרו לקונים אמריקאים.

אורלנדו הינה העיר הרביעית בגודלה בפלורידה בה גרים מעל רבע מיליון תושבים, ולמעלה מ 2 מיליון אנשים במטרופולין כולו. אורלנדו ידועה כמרכז פיתוח וחדשנות בינלאומי. לא לחינם חברות בינלאומיות רבות בחרו להקים בעיר משרדים: Oracle, Deloite, NBC Universal, Lockheed Martin. כמו כן, בעיר מוסדות אקדמיים מובילים דוגמת האוניברסיטה של מרכז פלורידה שהינה האוניברסיטה השנייה בגודלה בארה"ב.

כלכלת אורלנדו נהנית מ 60 מליון תיירים המגיעים למגוון האטרקציות הידועות של העיר: Walt Disney World Resort, Universal Orlando Resort, Universal Studios Florida, SeaWorld, Gatorland, and Wet 'n Wild. האזור כולו מוביל עם שיעור אבטלה נמוך במיוחד, רק 4.1% והכלכלה ממשיכה לצמוח מדי רבעון.

הבתים, בגודל של 2,000 Sqft כל אחד, ייבנו בסטנדרט גימור גבוה על פי תכנית אדריכלית פופולרית. צוות מתווכי נדל"ן המלווה אותנו דאג להתאים את התכנית לקהל היעד שלנו: משפחות מבוססות עם 2-4 ילדים. למעשה, אנו כבר נמצאים במו"מ מתקדם עם קונה רציני לאחד משני הבתים.

להלן סרטון וידאו של המגרש וסביבתו:

אזהרה: תשואות, היקף ההוצאות והעלויות, הרווח ומשך ההשקעה מובאים על בסיס תחזיות והערכות אשר עשויות שלא להתממש, ועל כן תוצאות ההשקעה עלולות להיות שונות מהצפוי. התוכן הנ"ל אינו מהווה הצעה להשקעה, אלא הצגה רעיונית של עקרונות העסקה בלבד על מנת שחברי מועדון משקיעי קבוצת דזרט אינקם יוכלו להחליט אם לנהל עם הקבוצה משא ומתן בנוגע להשקעה. כל השקעה תיעשה לכל היותר ע”י 35 חברים ישראליים במאגר שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15 /ב לחוק ניירות ערך. ההתקשרות תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם והקבוצה רשאית לנהל מו"מ ו/או להחליט שלא לקבל משקיע/ים להשקעה מכל סיבה שהיא.