בניית 7 קוטג'ים

2005 Hamorton, Charlotte, NC 28205,
Charlotte, NC, United States

בצמוד למגרש שכבר בבעלותנו, עליו אנו בונים 6 בתים פרטיים יוקרתיים, אנו רוכשים מגרש נוסף. נהרוס את המבנים ישנים ונבנה 7 קוטג'ים מסוג Town House שיימכרו לקונים אמריקאים.

הבתים, בגודל של 1800 Sqft כל אחד, ייבנו בסטנדרט גימור גבוה במיוחד על פי תכנית של אדריכל מוביל וצוות מעצבי פנים ומתווכי נדל"ן מנוסים ויימכרו במחירי פתיחה של $399,000, לא כולל שדרוגים.

המגרש ממוקם בשכונת Plaza Midwood, הידועה באינספור גלריות אומנות, חנויות ומסעדות. בתים בשכונה נמכרים במחירים של $300,000 ועד $2.5M. שוק הנדל"ן של שרלוט רותח – הצניחה במלאי הבתים הפנויים ממשיכה לדחוף את המחירים מעלה, והמגמה צפויה להימשך לתוך שנת 2017.

להלן סרטון וידאו של המגרש וסביבתו:

אזהרה: תשואות, היקף ההוצאות והעלויות, הרווח ומשך ההשקעה מובאים על בסיס תחזיות והערכות אשר עשויות שלא להתממש, ועל כן תוצאות ההשקעה עלולות להיות שונות מהצפוי. התוכן הנ"ל אינו מהווה הצעה להשקעה, אלא הצגה רעיונית של עקרונות העסקה בלבד על מנת שחברי מועדון משקיעי קבוצת דזרט אינקם יוכלו להחליט אם לנהל עם הקבוצה משא ומתן בנוגע להשקעה. כל השקעה תיעשה לכל היותר ע”י 35 חברים ישראליים במאגר שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15 /ב לחוק ניירות ערך. ההתקשרות תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם והקבוצה רשאית לנהל מו"מ ו/או להחליט שלא לקבל משקיע/ים להשקעה מכל סיבה שהיא.