קרן REIT להשקעה בנכסי דיור מוגן – שלב א'

United States

דזרט אינקם חברה לקרן ריט שהושקה במטרה לרכוש 3 נכסים של דיור מוגן – Assisted Living. הנכסים החדשים מיועדים לאוכלוסיית הגיל השלישי (+65), הסובלת מליקויים בזיכרון כגון אלצהיימר ודמנציה. מיום הרכישה יושכרו הנכסים למפעילת הנכס, חברה מובילה בתחום ניהול נכסי דיור מוגן בחוזה שכירות ל-25 שנים, לפי דמי שכירות קבועים וידועים מראש, שאינם תלויים בביצועי החברה המפעילה.

הנכסים נבנים עבור הקרן באזורים נבחרים בארה"ב, מעוצבים ברמה גבוהה ומותאמים במיוחד לאוכלוסייה זו, על מנת לענות על הביקוש ההולך והגדל לדיור מוגן ולשירותים נלווים.

בארה"ב לא פחות מ 5.3 מיליון חולי אלצהיימר, 1 מכל 8 אמריקנים מעל גיל 65. עד שנת 2050 מספרם יגדל ל 13.5 מיליון. בהיעדר נכסים חדשים ברמה גבוהה, ישנו צורך אדיר בהקמת מבנים המיועדים לטיפול בסובלים ממחלות זיכרון, על מנת לענות על הביקוש הגבוה.

הנכסים ממוקמים באזורים נבחרים בארה"ב, מעוצבים ברמה גבוהה ומותאמים במיוחד לאוכלוסייה זו, על מנת לענות על הביקוש ההולך והגדל לדיור מוגן ולשירותים נלווים. החברה השוכרת את הנכסים מהקרן ומנהלת אותם, נחשבת למובילה בתחום הדיור המוגן. חוזה השכירות מחייב את המפעילה בתשלום כל ההוצאות של הנכס (NNN Lease) כך שדמי שכירות יניבו למשקיעים תשואה שנתית גבוהה, ללא התעסקות וללא כאבי ראש.

שלב א' הסתיים בהצלחה והמשקיעים כבר נהנים מדמי השכירות המועברים אליהם מדי רבעון.

אזהרה: תשואות, היקף ההוצאות והעלויות, הרווח ומשך ההשקעה מובאים על בסיס תחזיות והערכות אשר עשויות שלא להתממש, ועל כן תוצאות ההשקעה עלולות להיות שונות מהצפוי. התוכן הנ"ל אינו מהווה הצעה להשקעה, אלא הצגה רעיונית של עקרונות העסקה בלבד על מנת שחברי מועדון משקיעי קבוצת דזרט אינקם יוכלו להחליט אם לנהל עם הקבוצה משא ומתן בנוגע להשקעה. כל השקעה תיעשה לכל היותר ע”י 35 חברים ישראליים במאגר שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15 /ב לחוק ניירות ערך. ההתקשרות תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם והקבוצה רשאית לנהל מו"מ ו/או להחליט שלא לקבל משקיע/ים להשקעה מכל סיבה שהיא.