השקעת נדל"ן חדשה בעיר Atlanta , GA רכישת בית פרטי חדש

McDonough, Baylor Circle,
georgia, 30253, United States

אנו שמחים וגאים לפתוח בפניכם אפשרות השקעה חדשה ומשתלמת:

רכישת בית פרטי חדש בסטנדרט יוקרתי, עם רישום מלא בטאבו ובתנאי מימון חסרי תקדים.

קבוצת דזרט אינקם יוצאת בשיתוף פעולה עם חברה הבנייה Lennar, הגדולה ביותר בארה"ב, עם מכירות בתים בשווי 12 מילארד דולר בשנה.

הבתים החדשים נבנים בעיר McDonough, פרבר של העיר אטלנטה, ג'ורג'יה, בה פועלת קבוצת דזרט אינקם משנת 2012. תושבי השכונה החדשה כבר נהנים מהקרבה למוקדי תעסוקה, בילוי, קניות ובתי ספר. על פי חברת הניהול עימה אנו עובדים כבר 6 שנים, הביקוש לשכירות הוא אדיר, והבתים מושכרים תוך פחות מחודש.

קבוצת דזרט אינקם מלווה את המשקיעים לאורך כל שלבי ההשקעה, החל מבחירת הנכס המתאים, דרך סיוע בקבלת המימון הבנקאי וההתקשרות מול חברת הניהול, ועד למימוש הנכס בעתיד.

אנו מזמינים את כל המשקיעים השוקלים רכישת בית פרטי בארה"ב, לפנות אלינו לקבלת מצגת מלאה וייעוץ מקצועי.

 

אזהרה: תשואות, היקף ההוצאות והעלויות, הרווח ומשך ההשקעה מובאים על בסיס תחזיות והערכות אשר עשויות שלא להתממש, ועל כן תוצאות ההשקעה עלולות להיות שונות מהצפוי. התוכן הנ"ל אינו מהווה הצעה להשקעה, אלא הצגה רעיונית של עקרונות העסקה בלבד על מנת שחברי מועדון משקיעי קבוצת דזרט אינקם יוכלו להחליט אם לנהל עם הקבוצה משא ומתן בנוגע להשקעה. כל השקעה תיעשה לכל היותר ע”י 35 חברים ישראליים במאגר שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15 /ב לחוק ניירות ערך. ההתקשרות תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם והקבוצה רשאית לנהל מו"מ ו/או להחליט שלא לקבל משקיע/ים להשקעה מכל סיבה שהיא.